اخبار

وزارت صحت: در شبانه‌روز گذشته 7 مبتلا به کرونا در کشور جان باختند

 

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته 7 مبتلا به کرونا در کشور درگذشته و 106 تن به اين ويروس مبتلا شده‌اند.

اين وزارت روزسه‌شنبه، (بيست‌وسوم جدي) در گزارش روزانه‌اش گفته است در شبانه‌روز گذشته يک‌هزار و 202 بيمار مشکوک به کرونا آزمايش داده‌اند.

در گزارش وزارت صحت آمده است که در مدت يادشده 472 بيمار مبتلا به کرونا بهبود يافته‌اند. براساس گزارش، رويدادهاي جديد در 12 ولايت کشور شناسايي   شده‌اند.

بر بنياد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش ويروس کرونا  تا کنون 217 هزار و 752 تن در سراسر کشور آزمايش کرونا داده‌اند. از اين ميان، 53 هزار و 690 تن در سراسر کشور به اين ويروس مبتلا شده و 2 ‌هزار و 308 تن در پي ابتلا به آن جان‌ باخته‌اند. همين‌گونه 44 هزار و 608 تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز، پس از ابتلا به آن بهبود يافته‌‌اند.

در جهان نيز تا امروز بيش از 91 ميليون و 328 هزار تن به ويروس کرونا مبتلا شده‌اند. از اين ميان، بيش از يک‌ميليون و 953 هزار تن جان‌ باخته و بيش از 65 ميليون و 334 هزار تن ديگر صحت‌ياب شده‌اند.

امريکا، هندوستان، برزيل، روسيه و انگلستان، از جمله کشورهايي‌اند که بيش‌ترين مبتلايان به کرونا در جهان را تاکنون شناسايي کرده‌اند. از اين ميان، آمريکا بيش‌ترين جان‌باخته‌گان کرونايي در جهان را تا امروز ثبت کرده‌ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
رفتن به نوار ابزار